Dostawa

Przypominamy ceny podane w sklepie, są cenami brutto i zawierają koszty dostawy.

Czas dostawy:

- Podczas zamówienia prosimy Państwa o sprecyzowanie czasu doręczenia bukietu (lub innego porduktu). Czas doręczenia nie może być wcześniejszy niż następny dzień (jeżeli dostawa ma być w dniu bieżącym, konieczne jest potwierdzenie tego telefoniczne pod numerem 793 300 905), w którym sklep będzie otwarty oraz zawierać się w godzinach od 9:00 do 21:00 w dniach od poniedziałku do soboty i od 9:00 do 18:00 w niedziele.

Koszt dostawy: 

- Ceny podane w sklepie, są cenami brutto i zawierają koszty dostawy.

Realizacja zamówień:

- Dostawy towaru odbywają się w godzinach od 9:00 do 21:00 w dniach od poniedziałku do soboty i od 9:00 do 18:00 w niedziele.
- Odbiór zamówionego towaru potwierdzany jest podpisem odbierającego lub osoby, która w jego imieniu może odebrać towar (w przypadku czasowej nieobecności odbierającego pod wskazanym adresem).
- Sklep nie realizuje dostaw w dniach ustawowo wolnych od pracy.

Miejscowości do których aktualnie realizujemy dostawy:

Bielsko - Biała

Czechowice - Dziedzice

Jaworze

Jasienica

Wilkowice

Nowe miasta wkrótce...

Kwiatylla

Kwiatylla Kwiaciarnia - Sklep on-line z kwiatami. Tutaj kupisz kwiaty cięte, doniczkowe oraz bukiety kwiatowe z dostawą w Bielsk-Białej, Jaworzu. Świeże kwiaty w atrakcyjnych cenach dostarczane na wskazany przez Ciebie adres. Nie czekaj, kup kwiaty w kwiaciarni internetowej na prezent, urodziny lub z sympatii do drugiej osoby.

dowiedz się więcej