O nas

W branży, jako kwiaciarnia stacjonarna przy ul. Partyzantów 44 (Centrum Batory, obok Mc Donald's), a wcześniej w hipermarkecie Kaufland Bielsko-Biała, działamy od 2010 roku. Teraz również otwieramy się w sieci ze względu na Wasze sugestie i zmieniające się potrzeby. Jeżeli chcecie poczytać o nas coś więcej, to proszę zerknąć poniżej. Zapraszamy!

Nasza kwiaciarnia mieszcząca się obecnie przy Partyzantów 44 (obok Mc Donald's), a wcześniej w hipermakecie Kaufland, przez te kilka lat wyrobiła sobie już uznaną markę na terenie miasta. Nie są to słowa bez pokrycia, ale poparte naszymi wynikami: stale rosnącą sprzedażą oraz liczbą klientów. Dzięki zaangażowaniu i świadomości zespołu, który udało nam się zbudować, przeważająca większość klientów staje się naszymi stałymi bywalcami. Cieszy nas to tym bardziej, że rynek florystyczny do najłatwiejszych nie należy.

Zaczęliśmy sprzedaż przez internet i dostawy na powiat Bielsko-Biała. W planach mamy także poszerzenie terenu działalności, przynajmniej na teren województwa śląskiego. Żeby to było realne, musimy najpierw znaleźć i zweryfikować potencjalnych partnerów (każdy chyba wie, że wysyłanie kwiatów kurierem to nie najlepszy pomysł). Przy obecnej sytuacji umożliwiającej wyrażanie opini na portalach społecznościowych, która natychmiast dociera do bardzo wielu użytkowników, na falstart nas nie stać. Za wszelkie uwagi i prozpocyje ulepszeń będziemy bardzo Wam wdzięczni, Zapraszamy serdecznie!

Kwiatylla

Kwiatylla Kwiaciarnia - Sklep on-line z kwiatami. Tutaj kupisz kwiaty cięte, doniczkowe oraz bukiety kwiatowe z dostawą w Bielsk-Białej, Jaworzu. Świeże kwiaty w atrakcyjnych cenach dostarczane na wskazany przez Ciebie adres. Nie czekaj, kup kwiaty w kwiaciarni internetowej na prezent, urodziny lub z sympatii do drugiej osoby.

dowiedz się więcej